Dôležité informácie pre evidenciu vozidiel

Zákony zakony

Aktuálne zákony a vyhlášky. Všetko, čo potrebujete zo zákonného hľadiska vedieť o prihlásení vozidla, PZP či dovozu auta zo zahraničia.
K zákonom a vyhláškam

Kontrola originality kontrola_originality

Čo predstavuje kontrola originality a kde si ju vybavíte? Ponúkame vám aj orientačné ceny spoločností za kontrolu originality vozidla.
K overeniu vozidla

Dopravné inšpektoráty dopravne_inspektoraty

Evidenciu vozidla si vybavíte na príslušnom dopravnom inšpektoráte. Nájdite si ten najbližší vo vašom okolí aj s adresou a kontaktom.
K dopravným inšpektorátom

Vyhľadanie poisťovateľa vyhladanie_poistovatela

Spôsobil vám niekto škodu na aute, ale nemáte jeho údaje, len EČV? Alebo si nie ste istý, u koho máte PZP? Vyhľadajte si poisťovateľa!
K overeniu vozidla

Všetko, čo potrebujete, na jednom mieste!

Ponúkame vám niekoľko dôležitých informácií, ktoré budete pri prihlasovaní či odhlasovaní vášho vozidla určite potrebovať. Všetko nájdete na jednom mieste a prehľadne usporiadané. Staráme aj o aktualizáciu zákonov, preto okrem celkových znení, nájdete aj aktuálne zmeny, úpravy či novely jednotlivých právnych predpisov.
Predávate či kupujete vozidlo a potrebujete vedieť postup odhlásenie z evidencie, prihlásenia či postup uzatvorenia PZP? Poradíme vám aj pri tom!